Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα Socorro με 1 υπνοδωμάτιο με θέα στο βουνό, προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν το Mirante do Cristo, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και στην τραπεζαρία, που διατίθενται σ' αυτό το κατάλυμα. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Trilha Cafe, που είναι σε απόσταση 550 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ιστορικό Δημοτικό Μουσείο Dr. Joao Batista Gomes Ferraz1 χλμ.
- Corronel Golsaveis dos Reis950 μ.
- Cidade de Socorro Gateway950 μ.
- Secretaria Paroquial Paroquia Nossa Senhora do Perpetuo Socorro1,1 χλμ.
- Paroquia Sao Batista750 μ.
- Horto Municipal600 μ.
- Cine Cavalieri Orlandi1,1 χλμ.
- Antiga Estacao Ferroviaria de Socorro1,1 χλμ.
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova1,5 χλμ.
- Paroquia Nossa Senhora do Perpetuo Socorro1,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Γκουαράλος Αεροδρόμιο136 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα;
Οι τιμές σε η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα κυμαίνονται από 88$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Chacara Do Picapau Amarelo Βίλα θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία.